V-PILLS GOLD

V-PILLS GOLD
Geciktirici ve Performans hapı
Kdv Dahil Fiyatı : 99.12 TL
 
V-pills Gold
Modern dünya yaşantısının getirdiği stres ve yorgunlukların erkeklerde yarattığı çöküntüleri bir kenara bırakabilmek ve kendinizi geliştirmek için V-Pills Gold'un özgüveninize ve bedeninize katabileceklerini şimdiden hayal etmeye başlayın. Özel formülümüzün sizin yaşantınızdaki etkilerine şimdiden hazır olun.

V-Pills Gold bir erkeğin sahip olabileceği en önemli güçlendirici ve geliştirici formüllerin başındadır. Bu özel formülün size katabileceği gücü kullanabilir ve kendinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.
 
V-Pills Gold kullanımında ve sonrasında ortaya çıkan etkiler size ihtiyacınız olan gücü ve diriliği verebilmektedir. Bu etkiler sizin günlük yaşantınız içindeki sosyal durumunuzu olumlu yönde etkileyebileceği gibi partneriniz ile çok mutlu bir özel yaşam imkanı da sunabilecektir.

V-Pills Gold Türkiye ve Dünya genelinde yüz binlerce erkeğe yardımcı oldu. Sizin de önemli yardımcınız olabilir.
V-PILLS GOLD Kullanımı :

V-Pills Gold'un günde iki defa alınması önerilir. Belirli aralıklarla günde sadece 2 kapsül alınız. Bu aralıkların ortalama 10-12 saatte bir olmasına özen gösteriniz. Bir kutuda 60 kapsül bulunmakta ve dolayısı ile bir kutu bir ay içerisinde düzenli olarak tüketilebilmektedir. Yemek sırasında veya hemen yemek sonrasında bol su ile almaya özen gösteriniz.

-15 yaş altı ve 70 yaş üzeri kişilerin V-Pills Gold kullanması uygun değildir.

-Çocukların ulaşamayacağı şekilde ve oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.
V-PILLS GOLD yan etkileri :

Kimyasal etken madde içermediği için kullandığınız başka bir ilaç ile çakışma yapmamakta ve ani ataklar yaşattığı tespit edilmemiştir.

- Yine de bugüne kadar tespit edilmemiş veya beklenmedik bir yan etki ile karşılaştığınızda doktorunuza başvurmanız önerilir.
V-PILLS GOLD zararları :
Günde 2 kapsülden fazla sayıda kullanmak uykusuzluğa neden olabilir. Bunun dışında %100 doğal olan ve kimyasal içermeyen V-Pills Gold ile alakalı başka bir yan etki ve zarar günümüze kadar tespit edilmemiştir.

-Kronik kalp rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmadan kullanmaları tavsiye edilmez.
V-PILLS GOLD SİZLERE ÇOK İYİ BİR CİNSEL YAŞAM SUNAR